מאמרים
 
אודות
 
צור קשר
תרגום:
א
א
א
מילון עברי עברי
מילים נרדפות
צירופים וביטויים
ראשי תיבות
מילון עברי אנגלי בטא
גימטריה
חרוזים
מדיניות הפרטיות של מילוג

התנאים המופיעים במסמך זה מתייחסים לאתר milog.co.il (להלן: האתר), ולכל תתי הדומיין שלו. הטקסט מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים.

1. איסוף מידע

אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, משתתף בתחרות, משאיר פרטים בטופס ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את הפרטים שהושארו בנתוני ההרשמה, הפרופיל ובטפסים שונים, כולל שם, כתובת האימייל ופרטים אחרים.

בנוסף, אנחנו מקבלים ועשויים לשמור באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות. פרטים אלה אינם נשמרים לצד שם, אימייל או פרטים מזהים אחרים.

2. שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:

להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך לספק תוכן שיווקי מותאם אישית לשפר את האתר שלנו לשפר את שירות הלקוחות ואת יכולות התמיכה שלנו ליצור איתך קשר באמצעות אימייל לנהל תחרות, מבצע, או סקר

3. פרסומות של צד שלישי

פרסומות המופיעות באתר עשויות להיות מופעלות על ידי החברות המפרסמות. החברות המפסרמות עשויות להשתמש ב-cookies שיישמרו במחשב שלך ולהפעיל web beacons לבדיקת פעולות הגולשים באתר ובפרסומות המופיעות בו. המידע הנאסף בדרכים אלה אינו מזהה אלא נועד להתאמה של הפרסומות שיוצגו על ידי חברות הפרסום לתחומים שעשויים לעניין את הגולש. השימוש שחברות הפרסום עושות ב-cookies וב-web beacons כפוף למדיניות הפרטיות שלהן, ולא למדיניות של האתר.

כאשר מחוברים לאתרים שונים, כגון גוגל או פייסבוק, בעת שגולשים באתר ייתכן שבאמצעות החיבור נאסף מידע, המשמש את אותם אתרים לצרכים סטטיסטיים, ייעול הפרסום ושיפור חווית הגלישה.

4. העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל העברת פרטים לגורם המוסמך בחוק על-פי דרישה, או לצורך חקירה של חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם והפרות תנאי השימוש שלנו.

מידע שאינו אישי ולא כולל פרטים מזהים כלשהם עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.

5. אבטחת מידע

אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.

האם אנו משתמשים בקבצי קוקי (עוגיות)?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

6. הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

7. הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, את/ה מסכימ/ה למדיניות הפרטיות שלנו.

שינויים במדיניות הפרטיות מדיניות הפרטיות עשויה להשתנות מעת לעת. במידה שיחול שינוי משמעותי, תימסר על כך הודעה במקום בולט באתר.

המילה המעצבנת ביותר בעברית
מילוג ו"הזירה הלשונית" של רוביק רוזנטל יוצאים לכבוד השנה האזרחית החדשה במיזם "המילה המעצבנת ביותר בעברית". מהי המילה המעצבנת ביותר בעיניכם?
מפנק
כאילו
אחי
כוּסית
קסום
מאתגר
הזוי
מדהים
מותק
כפרה
דווחו לנו על טעות